˝KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO DEM˝ KRANJ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svi nastupi Kud Dem

4 posters

Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Admin 10th November 2008, 2:04 am

1. nastop: 9.11.2008 - Nastop na 10. Etno Folk Festivalu u Kranju (na povabilo MK Sv. Ciril in Metod, Kranj)
Koreografija: Sarajevske igre

U par mjeseci uspjeli smo naučiti korake a takodje i koreografiju.. Trudili smo se puno, a svaka cast nasoj koreografinji Emi..

Za prvi nastup mozemo reci da smo bili uspjesni, bar ja tako mislimm najljepse mi je bilo, da smo svi imali osmijeh na licu.. i to nas je napravilo simpaticne..

Najbolje je da si pogledamo kasetu pa ce nam Ema reci sve greske, pa cemo znat za unaprijed..

evo na ovom linku, mozete si pogledati malo slika sa nastupa..

http://www.foto-rosko.com/

vidimo se na sljedecim nastupima!!

Armina


Admin: komentar modifikovan dana: 17th May 2009, 8:15 pm; prepravljeno ukupno 8 puta

Admin
Admin


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  koreografinja_ema 11th November 2008, 4:41 pm

Evo sad da i ja napišem ovdje par komentara.

Very Happy kao prvo moram da CESTITAM SVIM NASTUPAJUCIMA Very Happy

Zahvaljujem se i organizatorima sto su nam dali sansu da se kao prvi put pokazem upravo na njihovom festivalu, tako da hvala MKD ˝SV.CIRIL IN METOD KRANJ˝

Nisam jos vidjela snimka sa priredbe tako da vam necu pricati sad o kiksovima. Najbitnije sto moramo reci i potome i pamtiti ovaj nastup je ogromna PODPORA PUBLIKE i osobno ja necu zaboraviti osmjeha od gradnacelnika Kranja Damjana Perneta. Mislim da su svi bili ponosni na nas, a ja sam najviše na vas moji folkloraši, aplauz ste culi sami i to ste zaradili i zasluzili.



A sad nastavljamo dalje---------------> picimo punom parom na nove nastupe, osvajamo nove koreografije i nastavljamo sa prijatnim druženjem i medjusobnim upoznavanjem!!


A svi koji još niste naši članovi pa bi to zeljeli onda nas mozete posjetiti u toku proba ili nas kontaktirati na 040197978 ili putem e-maila ema.folk@gmail.com


A sad voli vas Ema Njaviše Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy[img][/img]
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Admin 15th December 2008, 2:35 am

2. nastop: 13.12.2008 - Nastop na Bajramskom sijelu na Vrhniki (na povabilo KUD Sevdah)
Koreografija: Sarajevske igre

13.12 nastop je biu dobr edin aplauz od gledauceu zelo slab ampak sj ni wažn kakšn je aplauz sami mormo bit ponosni da smo tko dobri seweda pa zaradi naše koreografinje EME Very Happy naslednji nastop pa v Kranju Wink

Anela


Admin: komentar modifikovan dana: 17th May 2009, 8:15 pm; prepravljeno ukupno 11 puta

Admin
Admin


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Admin 15th December 2008, 2:37 am

Evo konačno je još neko drugi počeo pisat na ovaj forum!! Bravo Anela!! Smile

Samo te molim, da o nastupima drugi put piši pod rubriku "SVI NASTUPI KUD DEM" zato da se bolje snadjemo.. Tako da sam kopirala tvoj post u tu temu.. Wink

Admin
Admin


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Admin 15th December 2008, 2:41 am

3. nastop: 19.12.2008, Stražišče - KUD DEM SE PREDSTAVLJA
Koreografije: Sarajevske igre + Zenicko dobojska igra

Dragi moji.. bili smo najboljsi...

Zdi se mi da se je vsak potrudil po svojih najboljsih moceh in da smo se super predstavili.. Sedaj s polno paro naprej, da izpilimo ti dve koreografiji in da vkljucimo se nove clane. Vsa cast nastipajocim in nasi koreografinji!! Trudimo se se naprej in ostanimo skupaj..

Rada vas imam, Armina


Admin: komentar modifikovan dana: 25th March 2009, 4:03 am; prepravljeno ukupno 17 puta

Admin
Admin


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  koreografinja_ema 21st December 2008, 6:39 pm

hvala za te ljepe rjeci ali ta ja ista EMA ne bi mogla nista bez vas SUPER NAJBOLJIH FOLKLORAŠA..... I love you volim vas
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 5th March 2009, 6:47 pm

Komaj čakam naš naslednji nastop... Upam, da jih bo vedno več in da bomo mi vedno boljši in boljši... Smile
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  AL-KAMAR 5th March 2009, 10:19 pm

Upanje umre zadnje Laughing Laughing Laughing Ne sj se hecam...napredek je viden na vseh področjih Wink svaka čast! cheers
AL-KAMAR
AL-KAMAR


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  koreografinja_ema 6th March 2009, 7:41 pm

a to men?? a to men?? hhiihhiih Razz
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 9th March 2009, 4:39 am

hahaha, ja to teb ema, itak, komu pa Very Happy hehehehe
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 24th March 2009, 3:10 pm

4. nastop: 18.04.2009, Kranj - PROSLAVA OB OBLETNICI KUD-a DEM
Koreografije:Sarajevske igre + Zenicko dobojska igra


Armina: komentar modifikovan dana: 11th April 2009, 11:05 pm; prepravljeno ukupno 5 puta
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Admin 25th March 2009, 4:06 am

Poleti se nam obeta udeležba na dveh bosanskih festivalih.... Več o tem sledi... Wink

Admin
Admin


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 21st April 2009, 3:45 am

Hmm... No pa bom prva... Kar se tice sobotnega nastopa folklore... Ko sm prsla domov sem bla najbolj zalostna na svetu... Kr sprasevala sem se pa kaj je blo to... Tok enih napak tok ene nesamozavesti... mislm ej tko ne bi odigrali tud ce ne bi mel en mesec probo.... nevem, z moje strani, sem bla razocarana... zov mi je da se nismo uspeli pokazati v tisti pravi luci... res nevem kaj nam je bilo.... Sad pa nocem nc kritizirat, sej vcasih se tudi zgodi... nimas kej... sam drugic mormo bit manj zivcni pa bolj odlocni pa predvsem bolj sprosceni.... ko pridemo iz sarajeva... nujno se mi zdi da si pogledamo video... pa da se pogovorimo... iskreno in brez zamer, kaj je kdo pocel... z veseljem bom poslusala vse kritike na moj racun, upam da tudi ostali.... nc drugace pa mislim da smo se potrudili... sam spet ni blo nc folka... jaooo.... zgleda bomo res moral v nosnjah po kranju en dan... Very Happy no dragi moji, na vrsti je sarajevo, ko pa pridemo pa trdo delo naprej... obljubimo? rada vas imam... cmok vsem.....
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 17th May 2009, 8:11 pm

5. nastop: 23.5.2009, Kranj (dvorana Primskovo) - DAN MLADOSTI (na povabilo KUD Mladi Svet)
Koreografija: Zeničko - Dobojska igra

Dragi moji...

Lijepšog nastupa jos nismo izveli.. Svaka nam čast, sve bolji i bolji smo.. Hvala i Kud-u Mladi svet za poziv i lijep docek... Smile
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 10th June 2009, 4:37 pm

6.nastop: 24.6.2009 - Nastop za palestinske otroke, v Rehabilitacijskem centru Ljubljana
Koreografija: Zenicko Dobojska igra

Sigurno eden lepših nastopov.. Tok sem srečna, da sem lahko sodelovala! Glede na to, da je vse skupaj dosti hitro izpadlo.. VSA ČAST! Kljub majhnim napakam, smo bili pravi folkloraši!! In še nekaj.. naša skupna slovenska koreografija ---> BREZ BESED!! Če bi vi vidl kok to lepo zgleda!! Sem vas fotkala, poglejte si fotke v rubriki SLIKE Z NASTOPOV.. Wink

Hvala Emi seveda za spodbudo in vse.. Wink

Armina
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Armina 24th June 2009, 11:53 pm

7. nastop: 18.7, 19.7.2009 - Nastop na festivalu v kraju Ripač, BIH
Koreografije: Zenicko Dobojska igra + slovenska koreografija Ceperle
Armina
Armina


Na vrh Go down

Svi nastupi Kud Dem Empty Re: Svi nastupi Kud Dem

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu