˝KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO DEM˝ KRANJ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snimki drugih bosanskih folklora...

+2
koreografinja_ema
Admin
6 posters

Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Admin 8th December 2008, 2:28 am

Na Youtube-u se nadje mnogo videaa prelijepih koreografija, pa možemo ovdje objavljivati one sto su nad odusevili... Nadam se, da cemo tako i mi uskoro.. pocetak je uvijek najtezi al jednom prodje, onda ide samo bolje i bolje...


Admin: komentar modifikovan dana: 8th December 2008, 2:56 am; prepravljeno ukupno 1 puta

Admin
Admin


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Admin 8th December 2008, 2:30 am

evo 1. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=FLNG2RLQi4w

uff, koja sloznost.. o tome ema uvijek govori.. ravni redovi, koraki ujedno.. i predivno ispada...

Admin
Admin


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Admin 8th December 2008, 2:33 am

2.https://www.youtube.com/watch?v=SCGOyVkBDqs

i ova koreografija jako je lijepa.. bas zbog sloznosti cini mi se...

Admin
Admin


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  koreografinja_ema 8th December 2008, 9:03 pm

Kar se tice 1...odlicen primer za lepe prehode, da ni reznaje da se tekoce premikajo, kar se tice 2...je pa glavna tocnost!
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 25th January 2009, 1:54 am

Hehe, jaz namest da bi se ucila gledam posnetke folklornih skupin na youtube-u.. Very Happy

evo tale mi je ful vsec tud...



A niso cist usklajeni?? Res hudo zgleda!!
Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 25th January 2009, 2:03 am



A ni KUD SANDZAK uporabu to zacetno pesem v svoji koreografiji, jest pa gledam od kje mi znana.. Smile Ful lepa, zivaa... Smile
Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  koreografinja_ema 25th January 2009, 11:46 am

Armina (citat):Hehe, jaz namest da bi se ucila gledam posnetke folklornih skupin na youtube-u.. Very Happy

evo tale mi je ful vsec tud...



A niso cist usklajeni?? Res hudo zgleda!!


TALE VIDEO JE PA OD KUDA BUGOJNO KOREOGRAF JE ENES ŠEHIĆ...PROFESIONALNI KOREOGRAF ze vso njegovo zivljenje. So zelo tocni se strinjam s tabo je pa fora da vsi od njih plesu folklor ze od osnovne sole so pa vsi ze na sredini faksa tko da to so akademski plesalci in to se pricakuje od njih.
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  koreografinja_ema 25th January 2009, 11:51 am

SEJ TO SO SANDZAKLIJE NORMALNO DA MAJO ISTO MUzko ce pogledas 10 drustev k igrajo recimo dobojsku igru bos pogruntala da je cist ista nasi samo da se figure menjajo....pac to je tko neko področje kot npr. doboj ima 4 vrste iger in nimas kej velik variacij za pocet. Med tem ko majo isto foro sandzaklije.



P.S. UPAM DA KDO NE ZAMER mojim komentarjem to pa napisem samo toliko da vam rahlo in na kratko obrazlozim in s tem srcno upam da vidite napake se iz njih naucite in to uspesno prenasate svoje znanje naprej....A UJEDNO MOZETE I DA VIDITE DA STE STVARNO DOBRI I DA VAS VOLIM NAJVISE NA SVJETU I ZA MENE STE NAJBOLJI MOGUCI FOLKLORASI SVJETA.!!!!!
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 28th January 2009, 1:02 am

Hej hej, ne ej ful dobr da ksn komentar pustis, sej se itak ti bolj razumes v to.. Tko da le tako naprej! Smile
Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  denis 9th February 2009, 12:49 pm

https://www.youtube.com/watch?v=s5gJH2oqY_8

kaj dobr igrajo poglejte.... Very Happy Smile Very Happy

denis


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  koreografinja_ema 3rd March 2009, 3:59 pm

to denis kar si ti dl da pogledamo noo to je bosanska folklorna igra srbskog stanovnistva.... Wink
koreografinja_ema
koreografinja_ema


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  AL-KAMAR 3rd March 2009, 9:21 pm

Smile
AL-KAMAR
AL-KAMAR


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Asmir (lud ko struja)

Komentar  Asmir 4th March 2009, 10:44 pm

imatel vi iocem drugom pricati na ovome forumu nego o folkloru ima da se mi nacrtate svi u petak u prostoru jasno Very Happy:D:D

Asmir


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  AL-KAMAR 5th March 2009, 10:18 pm

Jasno druže komadante! Like a Star @ heaven Wink
AL-KAMAR
AL-KAMAR


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 25th March 2009, 9:40 pm

Hej hej evo tale posnetek mi je tud konc hud.. sicer gre za makedonsko folkloro.. ampak dragi moji... roko na srce.. poglejte to usklajenost... svaka cast....

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 2nd May 2009, 5:11 pm

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 2nd May 2009, 5:12 pm

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 2nd May 2009, 5:12 pm

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 4th May 2009, 1:21 am

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 4th May 2009, 1:22 am

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 4th May 2009, 1:22 am

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 4th May 2009, 1:23 am

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Armina 4th May 2009, 1:25 am

Armina
Armina


Na vrh Go down

Snimki drugih bosanskih folklora... Empty Re: Snimki drugih bosanskih folklora...

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu